• Deň narcisov 2024

Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň narcisov 2024.

• NAŠI ŽIACI OBSADILI 1. MIESTO V DIECÉZNOM KOLE BIBLICKEJ OLYMPIÁDY

Do fotogalérie bol pridaný nový album NAŠI ŽIACI OBSADILI 1. MIESTO V DIECÉZNOM KOLE BIBLICKEJ OLYMPIÁDY.

Obrovský úspech získali žiaci Jerguš Šoltés (5.A), Sebastián Compel (5.A) a Florián Compel (6.A), keď v diecéznom kole biblickej olympiády boli najúspešnejší a spomedzi 9. škôl obsadili 1. priečku, čím získali vstupenku na celoslovenské kolo v Spišskej kapitule! Gratulujem a prajeme mnoho úspechov!

• Kto počtuje, ten gazduje

Do fotogalérie bol pridaný nový album Kto počtuje, ten gazduje.

• 5.A na technike skrášľovala škôlkarom ihrisko

Do fotogalérie bol pridaný nový album 5.A na technike skrášľovala škôlkarom ihrisko.

• Fyzika 7.A

Do fotogalérie bol pridaný nový album Fyzika 7.A.

• Divadelné predstavenie u nás v škole

Do fotogalérie bol pridaný nový album Divadelné predstavenie u nás v škole.

• HVIEZDOSLAVOV KUBÍN okresné kolo

Do fotogalérie bol pridaný nový album HVIEZDOSLAVOV KUBÍN okresné kolo.

S radosťou Vám oznamujeme, že naša žiačka Dorota Liptáková z 2.A triedy sa zúčastnila na okresnom kole Hviezdoslavov Kubín v Rožňave. V 1. kategórii v prednese poézie vyhrala 3. miesto. Srdečne blahoželáme!💐

• CHEMICKÁ ŠOU

Do fotogalérie bol pridaný nový album CHEMICKÁ ŠOU .

Pred Veľkou nocou sme mali možnosť zažiť ozajstnú chemicko-fyzikálnu šou priamo u nás v škole. Ďakujeme lektorom, bol to zážitok:) Nabudení, nadšení, prázdniny môžu začať!

• 🎉SÚŤAŽ o Veľkonočnú pohľadnicu je ukončená!

Do fotogalérie bol pridaný nový album 🎉SÚŤAŽ o Veľkonočnú pohľadnicu je ukončená!.

🎉 Víťazi súťaže: 🎖Kategória 1. stupeň: Eva Šoltésová, 3.A 🎖Kategória 2. stupeň: Roman Mako, 7.A 🎖Kategória e-pohľadnica: Jerguš Šoltés, 5.A. Ako pohľadnicu našej školy sme vybrali dielo od Evy Šoltésovej! GRATULUJEME!

• DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ u nás v škole

Do fotogalérie bol pridaný nový album DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ u nás v škole.

• Veľkonočné tvorivé dielne

Do fotogalérie bol pridaný nový album Veľkonočné tvorivé dielne.

Žiaci 2.oddelenia ŠKD sa zúčastnili na veľkonočných tvorivých dielňach v Galérii Baníckeho múzea v Rožňave. Vypočuli si prednášku na tému pastierstvo na Gemeri a z vlny si vyrobili veľkonočnú dekoráciu. Po namáhavej práci si pochutnali na sladkom koláčiku.

• Súťaž

Do fotogalérie bol pridaný nový album Súťaž.

• RIADITEĽSKÉ VOĽNO

Riaditeľstvo Katolíckej základnej školy s materskou školou sv. Jána Nepomuckého oznamuje, že riaditeľka školy na deň 20. 03. 2024 (streda) UDEĽUJE RIADITEĽSKÉ VOĽNO pre žiakov 5., 6. 7. a 8. ročníka základnej školy z organizačných dôvodov v súlade § 150 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

• Prihlásenie na DOD - KZŠ s MŠ sv. Jána Nepomuckého v Rožňave, 21. 3. 2024

Vážení rodičia,

hlavným cieľom našej školy je vychovať vzdelaného a zodpovedného kresťana s dôrazom na duchovné hodnoty.

Dovoľte, aby sme Vás pozvali na Deň otvorených dverí. Chceli by sme Vám byť plne k dispozícii, a preto Vás prosíme o vyplnenie jednoduchej registrácie na prehliadku priestorov našej školy s možnosťou vstupu na otvorenú hodinu.

Tešíme sa na Vás!

• DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

Všetci ste srdečne vítaní!

• Jarná nálada v ŠKD

Do fotogalérie bol pridaný nový album Jarná nálada v ŠKD.

• Krížová cesta za deti

Do fotogalérie bol pridaný nový album Krížová cesta za deti.

• Šikovní deviataci na technike.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Šikovní deviataci na technike..

• Geometria Hejného metódou v 5.A #Matika je zábava :)

Do fotogalérie bol pridaný nový album Geometria Hejného metódou v 5.A #Matika je zábava :).

strana:

0905 518 060 - IT správca siete