• VIANOČNÁ BESIEDKA 19.12.2023

Do fotogalérie bol pridaný nový album VIANOČNÁ BESIEDKA 19.12.2023.

• Pečenie medovníkov

Do fotogalérie bol pridaný nový album Pečenie medovníkov.

• DOD stredných škôl

Do fotogalérie bol pridaný nový album DOD stredných škôl.

Dňa 13.12.2023 žiaci 8.A a 9.A triedy navštívili stredné školy, ktoré organizovali DOD/dni otvorených dverí/. Prvá v poradí bola Stredná odborná škola technická, kde sa žiaci dozvedeli o možnostiach štúdia na škole, o priebehu praxe. Zoznámili sa s predstaviteľmi rožňavských firiem, na ktorých prebieha prax. Druhou v poradí bola Obchodná akádémia, kde si študenti pre nás pripravili sprievodný program, súťaže a prezentácie. Už si len správne vybrať…

• Vianočná nálada... tvorba v ŠKD

Do fotogalérie bol pridaný nový album Vianočná nálada... tvorba v ŠKD.

• ŠKD v Baníckom múzeu

Do fotogalérie bol pridaný nový album ŠKD v Baníckom múzeu.

Žiaci druhého oddelenia ŠKD sa zúčastnili na tvorivých dielňach v Baníckom múzeu v Rožňave. Vypočuli si prednášku o gotike a freskách, ktoré nájdeme v kostoloch v našom regióne a vyrábali lampášiky.

• Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok

Do fotogalérie bol pridaný nový album Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok.

Už sa to vezie, krabice plné lásky. Ďakujeme každému, kto prispel.

• Mikuláš v škole

Do fotogalérie bol pridaný nový album Mikuláš v škole.

• Ako sme si na fyzike vyrobili svoje váhy

Do fotogalérie bol pridaný nový album Ako sme si na fyzike vyrobili svoje váhy.

• OPÄTOVNÉ PRERUŠENIE PREVÁDZKY ZÁKLADNEJ A MATERSKEJ ŠKOLY

Riaditeľstvo Katolíckej základnej školy s materskou školou sv. Jána Nepomuckého oznamuje, že na základe odporúčania Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Rožňave z dôvodu naďalej pretrvávajúcej vysokej chorobnosti žiakov sa v dňoch od 05. 12. 2023 do 08. 12. 2023 vrátane opätovne prerušuje prevádzka základnej školy aj materskej školy, t. j. žiaci ostávajú doma a sú už zo stravovania v školskej jedálni odhlásení. Nástup žiakov na vyučovanie bude v pondelok 11. 12. 2023.

• RORÁTNE SV. OMŠE

Do fotogalérie bol pridaný nový album RORÁTNE SV. OMŠE.

• Láskyplný predvianočný čas

Do fotogalérie bol pridaný nový album Láskyplný predvianočný čas.

• PRERUŠENIE PREVÁDZKY ZÁKLADNEJ A MATERSKEJ ŠKOLY

Riaditeľstvo Katolíckej základnej školy s materskou školou sv. Jána Nepomuckého oznamuje, že na základe odporúčania Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Rožňave z dôvodu pretrvávajúcej vysokej chorobnosti žiakov sa v dňoch od 30. 11. 2023 do 01. 12. 2023 vrátane prerušuje prevádzka základnej školy aj materskej školy, t. j. žiaci ostávajú doma a sú už zo stravovania v školskej jedálni odhlásení. Nástup žiakov na vyučovanie bude v pondelok 04. 12. 2023.

• POĎ HRAŤ HOKEJ

Do fotogalérie bol pridaný nový album POĎ HRAŤ HOKEJ.

• Pečenie a zdobenie medovníkov 1.A a 2.A

Do fotogalérie bol pridaný nový album Pečenie a zdobenie medovníkov 1.A a 2.A.

My sme si už stihli napiecť a ozdobiť naše prvé medovníčky :) Ďakujeme Gemerskému osvetovému stredisku za príjemne strávený čas.

• Prvouka

Do fotogalérie bol pridaný nový album Prvouka.

Naši malí bádatelia😊 Čo všetko sa nachádza v pôde? Pozorovanie v podaní druháčikov.

• Čisté zúbky

Do fotogalérie bol pridaný nový album Čisté zúbky.

Prednáška zameraná na hygienu ústnej dutiny a prevencia pred tvorbou zubného kazu.

• 4.A v GOS-ke

Do fotogalérie bol pridaný nový album 4.A v GOS-ke.

• ŠKD na tvorivých dielňach

Do fotogalérie bol pridaný nový album ŠKD na tvorivých dielňach.

V piatok 24.11. sa 2.oddelenie ŠKD zúčastnilo na tvorivých dielňach v rámci festivalu Rok na Gemeri pod záštitou Gemerského osvetového strediska. Žiaci si vyrobili hrnčeky a gubajčiarske klobúky.

• #WorldChildrensDay

Do fotogalérie bol pridaný nový album #WorldChildrensDay.

Svetový deň detí je hlavným celosvetovým podujatím v oblasti práv detí, ktorý sa oslavuje s cieľom zvýšiť povedomie a urýchliť pokrok smerom k realizácii práv detí. Kľúčovými slovami tohtoročného Svetového dňa detí boli participácia a inklúzia. Zapojili sme sa aj my! #WorldChildrensDay Ďakujeme @UNICEFSlovakia

• Tvoríme v ŠKD

Do fotogalérie bol pridaný nový album Tvoríme v ŠKD.

strana: